SpecStal – produkcja oraz sprzedaż kotłów centralnego ogrzewania.

Lokalny i rozpoznawalny producent kotłów grzewczych na paliwo stałe firma SpecStal .

Producent kotłów ogrzewczych na paliwo stałe - SpecStal

Produkcja ukierunkowana jest w tworzeniu pieców centralnego ogrzewania na opał stały. Nasze kotły to wyroby realizowane ze stali kotłowej (tzw. żarociągliwej) o grubości aż 8 mm!

Są one realizowane dla odbiorców podmiotowych, a także podmiotów o statusie gospodarczym.
Wychodzimy vis-a-vis odbiorcom, na rzecz których, piec centralnego grzania jest znaczącym instrumentem funkcjonującym w armaturze ogrzewającej budynek. Zabiegamy cały czas w celu usprawnienia własnych wyrobów z  zamysłem podwyższenia ich sprawności oraz luksusu obsługiwania.

Przedkładamy interesantom wyrób solidniejszy od zasadniczo osiągalnej oferty na naszym rynku.

Realizowane produkty wykonujemy z półproduktów spełniających całkowite warunki klienta, tj. posiadających dużą sprawność grzewczą jak również długookresową żywotność.

Bardzo dużym zainteresowanie cieszy się w ostatnim okresie kocioł z podajnikiem ślimakowym, który spełnia wymogi normy PN-EN 303–5:2012, osiągając czwartą klasę, dzięki której można starać się o dofinansowanie jego zakupu i zamontowania w wysokości nawet 50% dopłaty. 

Postaw na ekologię i ekonomię użytkowania.ekologiczny kocioł na paliwo stałe - SpecStal.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów:
  1. Kotły górnego spalania w różnej konfiguracji oprzyrządowania. Nieduże funkcjonalne, oszczędne i tanie.produkcja kotłów górnego spalania - SpecStal
  2. Kotły z podajnikiem tłokowym z zasobnikiem w układzie bocznym lub osiowym w zależności od zapotrzebowania.Kocioł na paliwo stałe z podajnikiem tłokowym - SpecStal.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu lub odwiedzenia siedziby firmy, gdzie na miejscu obejrzeć można całą gamę produkcji oraz zasięgnąć wszelkich informacji.

Kontakt:

Dział Handlowy:608 735 018 
Dział Techniczny: 604 082 134
Serwis: 664 277 924

Dojazd: Wieprz 560A – mapa dojazdu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.