Drenaż, odwodnienia terenu, izolacje przeciwwilgociowe – usługi koparką.

Inż. Łukasz Sopicki – drenaż i odwodnienia.

rura drenarska wraz ze studzienką zbiorczą

Lokalna firma budowlana specjalizująca się w pracach z zakresu drenażu, odwodnień terenu oraz izolacji przeciwwilgociowych.

Wieloletnie doświadczenie w pracach związanych z usługami z zakresu brukarstwa, spowodowała, że musieliśmy często borykać się z problemem jakim stwarzają wody gruntowe.

Z czasem poszerzyliśmy park maszynowy, a przede wszystkim wiedzę i praktykę w usługach z zakresu drenowania terenu. W obecnej chwili często przyjmujemy i realizuje inwestycję polegające na odprowadzeniu wody w sposób nie kolidujący z istniejącą infrastrukturą. Duża część zleceń dotyczy również naprawy lub modernizacji sieci hydrotechnicznych powstałych lata temu bądź niedawno lecz stworzonych niezgodnie ze sztuką budowlaną.

awaria sieci wodociągowej - usługi koparką.

Drenaż to instalacją niezbędna do poprawnego i bezpiecznego funkcjonowania budynków. Odprowadzenie wody chroni fundamenty i ściany nie pozwalając na ich uszkodzenia powodowane wilgocią i podciąganiem kapilarnym.

Staramy się w sposób ciągły monitorować rynek budowlany, poszukując nowości i rozwiązań technicznych pozwalając na jeszcze lepszą efektywność działania systemów odwodnienia i izolacji przeciwwilgociowych.

Odpowiednie zdrenowany  obiekt wydłuża znacznie jego żywotność i zapewnia zdrową atmosferę bez grzybów i alergii jego mieszkańcom.

nowa sieć odprowadzająca wodę deszczową i gruntową.

Nie pozwól zaskoczyć się kapryśnej w ostatnich latach aurze i nie dopuść do tego, aby Twoje podwórko czy dom zlany został przez obfite opady. Dbaj o swoją infrastrukturę hydrotechniczną, a jeśli jej jeszcze nie posiadasz zbuduj ją.

Już dzisiaj zapraszamy do współpracy i bezpośrednie kontaktu.

Tel. 509 020 324

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.