Pomoc dla Marceliny – przekaż 1% z PIT

Na poznanie historii Marcelinki wystarczy Państwu dosłownie chwila, prosimy, niech nie przechodzą Państwo obojętnie wobec naszego dziecka.

Nasza druga córeczka przyszła na świat 7 lipca 2019 roku i od tamtej pory pokochaliśmy ją najmocniej na świecie. W 18 tygodniu ciąży Marcelinka straciła swoją siostrę bliźniaczkę, a kilka tygodni później pojawiły się przypuszczenia o agenezji ciała modzelowatego, czyli braku połączenia między dwoma półkulami mózgu. Choć lekarze mówili, że życie naszej córeczki nie ma sensu, my wiedzieliśmy, że zrobimy wszystko, aby była możliwe najszczęśliwsza będąc z nami.

W pierwszych chwilach, kiedy Marcelina była już na świecie, lekarze szacowali, że będzie żyła bardzo krótko – godzinę, może dwie. Oprócz tego zdiagnozowali u niej również skrajne małogłowie. Przez pierwszy miesiąc nasza córeczka z całych sił walczyła o życie na oddziale intensywnej terapii. Wykryto u niej wówczas znacznego stopnia małomózgowie z uproszczonym bruzdowaniem półkul mózgu, całkowitą agenezję ciała modzelowatego oraz napady padaczkowe.

Rozwój Marcelinki jest znacznie opóźniony, dlatego też potrzebuje ona specjalistycznego sprzętu, intensywnej rehabilitacji, stałej farmakoterapii i wielu innych form leczenia, które pozwolą jej na dalsze postępy w rozwoju. Z Państwa wsparciem będziemy mogli zrobić o wiele więcej w walce o lepszą przyszłość dla naszej córeczki, za co prosto z serc dziękujemy!

Rodzice Marcelinki

W rocznym rozliczeniu PIT możecie Państwo przekazać swój 1% podatku dla Marceliny Homel wpisując numer KRS Fundacji „Serca dla Maluszka”:
0000387207
a cel szczegółowy:
1438 Marcelina Homel

Poprzez stronę Fundacji „Serca dla Maluszka” można również wpłacać darowizny na rzecz jej podopiecznej.

1% z podatku PIT dla Marceliny Homel


Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.