Kandydaci do Sejmiku Województwa Małopolskiego – okręg nr 4 – powiat wadowicki

Listy kandydatów

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1OLIWA Rozalia62Krzywaczka
2ORAWIEC Mieszko Jan34Kraków
3MENTEL Tadeusz Bogusław56Jordanów
4BARAN Magdalena Maria19Zawada
5ROKOSZ Mieszko Andrzej56Kraków

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1BARNAŚ Stanisław56Nowy Targ
2BOBOWSKA Joanna Grażyna51Krzywaczka
3MOTYKA Miłosz Maksymilian26Tokarnia
4KLIMOWSKA-BOBULA Edyta Katarzyna47Leśnica
5SZYDŁOWSKI Franciszek76Wysoka
6PIECZONKA Paweł Jan66Rabka-Zdrój
7KALEMBA Urszula Maria46Białka
8SKAŁUBA Elżbieta Anna38Ostrowsko
9DZIWISZ Barbara Stanisława54Raba Wyżna

Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1PATER Stanisław75Kraków
2OPOCZKA Adam Józef55Sosnowice
3OCHNIAK-DUDEK Klementyna Barbara44Kraków
4LESZCZYŃSKA Katarzyna Paulina29Łazy
5CZUBERNAT Sebastian Andrzej26Leńcze

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1BISZTYGA Stanisław67Myślenice
2HABER Marek Mikołaj59Sucha Beskidzka
3KOT Jakub28Zakopane
4DĄBKIEWICZ Marcin32Kraków
5WACHAŁOWICZ-KIERSZTYN Maria Dominika44Rabka-Zdrój
6GOLCZYK Maria Teresa66Myślenice
7WIERCIOCH Ewelina Maria39Zakopane
8GUZDEK Elżbieta37Zawadka
9KOŹBIAŁ Maciej Józef53Wadowice

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1NADARKIEWICZ Edward Jan76Zakopane
2RAUCH Jan Zbigniew65Wadowice
3KLEMENSIEWICZ Jan56Myślenice
4ZIELIŃSKA Dorota Barbara38Wieprz
5GĄSIENICA-DANIEL Stanisław75Zakopane
6MAJKA Krystyna Aniela76Myślenice
7SZAFRAŃSKA Janina Bożena62Andrychów
8JAGLARZ Katarzyna Dorota61Wadowice
9LEWANDOWSKI Andrzej Jan62Wadowice

Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1ŁAŚ Maria Bogusława41Gronków
2GALENT Marcin46Kraków
3IVCHENKO Olesia28Kraków
4KOWALÓWKA Michał Grzegorz32Kraków
5KRAUZOWICZ-TARCZOŃ Joanna Magdalena38Nowy Targ

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1ADAMCZAK Tadeusz Jan63Kraków
2BASTER Łukasz Krzysztof35Baranówka
3TOMASZCZUK Mateusz Krzysztof25Kraków
4ZIELIŃSKA Beata Elżbieta33Tarnów
5ARMATYS Dominika Anna40Lisia Góra

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1MOMOT Józef66Tłuczań
2CHOWANIAK Tadeusz62Zawoja
3MACIEJOWSKA Kinga Katarzyna46Sucha Beskidzka
4PASIOWIEC Edward37Skomielna Czarna
5KOZAK Joanna Katarzyna35Poręba
6BUKSA Helena Janina68Szflary
7FRÓG Maria64Spytkowice
8SIWIEC-CIELEBON Michał Stanisław54Wadowice
9WITEK Tomasz Wojciech34Gronków

Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1CZOSNOWSKI Radosław Maria54Kraków
2SKUPIEŃ Andrzej25Biały Dunajec
3DŁUGA Michał25Czarny Dunajec
4SPISAK Halina72Radocza
5URBAŃSKA Anna Katarzyna39Grzechynia
6NITKA Anna Maria19Czarny Dunajec
7LEŚNIK-BARGLIK Angelika Małgorzata32Kościelisko
8PAWLIKOWSKI Roman Paweł44Skomielna Biała
9PAŁKA Dawid Łukasz25Stróża

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KACZYŃSKI Filip Roman30Wadowice
2WIERZBA Marek54Skawa
3PICZURA Jan61Witów
4STUGLIK Rafał52Wieprz
5SZAFRANIEC-RUTKIEWICZ Anna Maria37Głogoczów
6ŚWIERKOSZ Grażyna60Lachowice
7KOŚCIELNIAK Ewa30Rabka-Zdrój
8KAWA Danuta52Palcza
9BYLICA Robert Stanisław38Jasienica

Lista nr 11 – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KRÓL Jan Kazimierz30Zakopane
2KAPŁON Leszek56Rudnik
3MATONOG Marzena Maria35Zubrzyca Górna
4FRĄCZEK Mirosław46Bęczarka
5KAMIŃSKA Magdalena Anna50Modlnica
6HANULA Piotr38Ochotnica Górna
7WÓJCIK Edyta Sylwia27Biskupice

Lista nr 12 – KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNA MAŁOPOLSKA”

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1JACHYMIAK Maciej51Nowy Targ
2HUTNICZAK Antoni56Targanice
3CHOWANIEC Robert51Poronin
4OLEKSY Joanna Marzena38Szczawnica
5HOŁDA Zofia66Maków Podhalański
6MITANA Magdalena Anna34Trzemeśnia
7RZONCA Monika Elżbieta41Rabka-Zdrój
8STACHOWSKI Andrzej Czesław70Zakopane
9JANOSZ Jacek Adam47Wadowice

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1CHMIEL Dariusz Bogdan53Wadowice
2SCHAEFFER Ryszard Stanisław69Nowy Targ
3GÓRSKI Konrad Janusz55Rabka Zdrój
4SYREK-ZUZEK Elżbieta Izabela47Myślenice
5GUMULIŃSKI Krzysztof Edward56Rabka-Zdrój
6PITALA Anna Wioleta33Kraków
7JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta42Kraków

 

źródło: pkw.gov.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.