Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Andrychowie uprzejmie informuje, że w miesiącu kwietniu 2016 r. bezpośrednio spod Państwa posesji odbędzie się ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH (w tym zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte opony samochodów osobowych), która zostanie zrealizowana w drugim terminie odbioru odpadów (w terminie odbioru odpadów zmieszanych, odpadów zielonych, szkła i popiołu). Prosimy o przygotowanie odpadów wielkogabarytowych  do godziny 6:00 w dniu odbioru.

Za odpady wielkogabarytowe rozumie się odpady komunalne, które ze względu na swoje rozmiary i masę, nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach przeznaczonych do zbierania odpadów komunalnych. UWAGA:  do odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się wszelkiego rodzaju odpadów z budów i remontów.

źródło: ZGK Andrychów

 

Niestety pojawiły się problemy z odbiorem tych odpadów i przy posesjach widać ich coraz więcej.

 

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Andrychowie uprzejmie informuje, że w związku z ogromną ilością odpadów wystawionych przy posesjach w ramach zbiórki odpadów wielkogabarytowych, w najbliższych dniach mogą wystąpić opóźnienia w odbiorze odpadów komunalnych. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

źródło: ZGK Andrychów

 

Czy działa to w obydwie strony i ZGK będzie równie cierpliwy, gdy wystąpią opóźnienia w uiszczaniu opłat za odbiór śmieci?

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.