Rozkład jazdy busów Janiso – trasa Andrychów-Wadowice

Od 15 lipca 2014r. obowiązuje zaktualizowany rozkład jazdy busów przewoźnika Leszek Janiso. Zmiany dotyczą trasy Andrychów-Wadowice.

zmieniony rozkład

 

Leszek Janiso

ul. Słoneczna 26

Roczyny

34-120 Andrychów

 

tel.: 604 671 998

6 Komentarzy

Skip to comment form

  • adam on 20 października 2014 at 16:28

  kierowcy niekulturalni, jazda poza rozkładem, cena bezkonkurencyjna na całej trasie 2,5, jak była konkurencja i wyższe ceny paliwa to była 1,5, właściciel ***** ***** i zero kultury podczas rozmowy

  **** ocenzurowano

  • ja on 30 października 2014 at 12:24

  To, co dzieje sie na przystankach w Choczni od 7:30 do 8:00 to tragedia. Busy ne zatrzymują sie z powodu przepełnienia, ludzie stoją na szybie. Czy ktoś wreszcie się tym zainteresuje? Brak konkurencji powoduje, że sytuacja jest nie do przyjęcia. Czy musi dojść do tragedii, żeby podjęto jakieś działania?

  • Życzliwy on 12 grudnia 2014 at 21:06

  Kierowcy pracujący w tej firmie na każdej linii czy to Wadowice, Kraków czy Bielsko są prostakami, niekulturalnymi, pozbawieni jakichkolwiek zasad oraz kobieciarzami. Niejednokrotnie zamiast zajmować się kierownicą to zajmują się swoimi koleżaneczkami. Nigdy nie jeżdżą według rozkładów, wyjeżdżają wcześniej, bo jedzie firma konkurencyjna. Niejednokrotnie wykonują manewry niedozwolone. Rozkłady dla nich nie istnieją. Traktują ludzi jak przedmioty, nie interesuję ich to, że przewożą osoby i odpowiadają za ich życie. Notorycznie rozmawiają przez telefony oczywiście przeklinając. Ludzie opamiętajcie się i nie korzystajcie z usług tej firmy.

  • ROCKI on 21 lutego 2015 at 14:57

  DZISIAJ BUS NIE JECHAŁ Z WAOWIC BO BYŁO MAŁ LUDZI.JA BYM IM POZBIERAL KONCESJE BO JEŹDZI SIĘ TYLKO JAK SIĘ OPŁACA.ZAMIAST DAĆ WIĘCEJ BUSÓW TO LUDZI WOZI SIĘ JAK BYDŁO

  • stały klient firmy Janiso on 18 kwietnia 2015 at 18:16

  Dzisiaj na trasie Bielsko-Biała Andrychów zdarzyła mi się następująca
  przygoda. Wsiadając do busa w Bielsku zostałem posądzony przez kierowce busa o brak kultury ponieważ nie powiedziałem mu dzień dobry jako pierwszy. Na moje pytanie czy jest trzeźwy lekko się zdenerwował i zaproponował że jeśli mi się nie podoba to mogę wysiąść w momencie gdy już skasował mój bilet wieloprzejazdowy.
  Jeden przystanek przed tym na którym miałem wysiadać kierowca postanowił skontrolować ważność mojego biletu po czym go zarekwirował i od mówił oddania mówiąc że będę mógł go odebrać w jego firmie. Dość mocno zdenerwowany domagałem się zwrotu biletu grożąc wezwaniem policji. Kierowca w końcu zwrócił mi bilet zatrzymał się na drodze i kazał wysiadać z busa ponieważ jak twierdził uniemożliwiam mu kierowanie pojazdu i go obrażam.
  Odmówiłem, kierowca wezwał policje. Po około 30 min podjechał radiowóz. Policjanci przesłuchali mnie i kierowce a następnie nakazali mu zawieźć mnie na mój przystanek.
  Podsumowując:
  1. Kierowca próbował bezprawnie zarekwirować mój bilet
  2. Kierowca próbował wyrzucić mnie z busa pomimo ważnego biletu
  3. Nie potrzebnie wezwał radiowóz czym doprowadził do ponad 30 min opóźnienia.

  • jj on 4 maja 2015 at 09:22
   Author

  A co na to pozostali pasażerowie?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.