«

»

Wrz 29 2014

Wydrukuj to Wpis

Podział gminy Andrychów na okręgi wyborcze

W listopadowych wyborach samorządowych wybierzemy 21 radnych do rady gminy. Cała gmina Andrychów podzielona została na 21 okręgów wyborczych, z których w radzie zasiądzie tylko jeden z wybranych kandydatów – okręgi jednomandatowe. Poniżej pełna informacja Burmistrza Andrychowa:

 

Informacja Burmistrza Andrychowa z dnia 1 września 2014r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Miejskiej Komisji Wyborczej w Andrychowie dla wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast

 

 

Na podstawie art. 422 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. – Kodeks wyborczy (Dz.U. Nr 21, poz. 112 z późn.zm.) w związku z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 sierpnia 2014r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast (Dz.U. poz. 1134), podaję do wiadomości publicznej informację o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Miejskiej Komisji Wyborczej w Andrychowie w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 roku.

 

 Nr okręgu wyborczego

Granice okręgu wyborczego

Liczba radnych wybieranych

w okręgu wyborczym

1

część Samorządu Osiedlowego Nr 1

 miasto Andrychów – ulice:

1-go Maja, Floriańska, Garncarska, Krakowska (numery nieparzyste: 1÷81), Legionów, Leśna, Na Wzgórzach, Ogrodowa, Ferdynanda Pachla, Parkowa,
Pl. Adama Mickiewicza, Pod Skarpą, Przyjaźni, Rodzinna, Rynek, Słoneczna, Słowackiego, Romualda Traugutta, Wyzwolenia;

1

2

część Samorządu Osiedlowego Nr 1

miasto Andrychów – ulice:

Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Beskidzka, Ignacego Daszyńskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Jana Kilińskiego, Tadeusza Kościuszki, Piękna, Podgórska, Olszyny, Al. Adama Wietrznego;

1

3

część Samorządu Osiedlowego Nr 2

miasto Andrychów – ulice:

Fabryczna, Bartosza Głowackiego, Polna, Tkacka, Tkacka Boczna, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Żwirki i Wigury;

1

4

część Samorządu Osiedlowego Nr 2

miasto Andrychów – ulice:

Stefana Batorego, Biała Droga, Henryka Biłki, Władysława Broniewskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Cicha, Grunwaldzka, Klonowa,
Jana Kochanowskiego, Hugo Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Konstytucji 3 Maja, Krakowska (numery nieparzyste: od numeru 83; numery parzyste: od numeru 136), Lipowa, Wandy Malickiej, Powstańców Warszawy, Bolesława Prusa, Przemysłowa (numery nieparzyste: od numeru 5; numery parzyste: od numeru 8), Gen. Władysława Sikorskiego, Solidarności, Szarych Szeregów, Tęczowa, Topolowa, Wincentego Witosa, Tadeusza Wolfa, Emila Zegadłowicza;

1

5

część Samorządu Osiedlowego Nr 3

miasto Andrychów – ulice:

Brzegi, Krakowska (numery parzyste: 56÷134), Niecała, Przemysłowa (numery nieparzyste: 1÷3, numery parzyste: 2÷6),Starowiejska, 27-go Stycznia, Szewska;

1

6

część Samorządu Osiedlowego Nr 3

miasto Andrychów – ulice:

Metalowców 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;

Włókniarzy 1C, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;

1

7

część Samorządu Osiedlowego Nr 3

miasto Andrychów – ulice:

Stanisława Lenartowicza 1, 2, 3, 5, 19;
Włókniarzy 10, 10a, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 32, 33, 34;

1

8

część Samorządu Osiedlowego Nr 3

miasto Andrychów – ulice:

Graniczna, Krakowska (numery parzyste: 2÷54), Stanisława Lenartowicza 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 72, 74, 76;

1

9

część Samorządu Osiedlowego Nr 3

miasto Andrychów – ulica:

Stanisława Lenartowicza 26, 28, 30, 32, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 69, 70, 71;

1

10

część Samorządu Osiedlowego Nr 3

miasto Andrychów – ulica:

Stanisława Lenartowicza 25, 38, 44, 46, 48, 50, 60, 64, 66, 68;

1

11

 

 

część sołectwa Roczyny – ulice:

Bielska (numery nieparzyste: 1÷65; numery parzyste: 2÷90), Cyprysowa, Dolna, Krótka, Kwiatowa, Ogrodnicza, Sadowa, Słoneczna, Sportowa, Stawowa, Środkowa, Zarzeczna;

1

12

 

część sołectwa Roczyny – ulice:

Bielska (numery nieparzyste: od numeru 67; numery parzyste: od numeru 92), Graniczna, Graniczna Górna, Gronie, Ks. Jana Nowaka, Leśna, Modrzewiowa, Podgórska, Polana, Spokojna, Szkolna, Topolowa, Wiedeńska;

1

13

 

część sołectwa Sułkowice – Łęg – ulice:

Beskidzka (od numeru 74 wszystkie), Bł. Siostry Faustyny, Centralna, Górska, Mostowa, Okrężna, Sadowa, Turystyczna, Wspólna (nr 15; numery parzyste: 4, 6, 10÷14, 20÷26, 30, 36, 36a, 38÷50, 54÷62, 66, 70, 74, 76, 82÷92, 96÷100, 106, 108, 130, 132, 136, 144, 158);

1

14

 

część sołectwa Sułkowice – Łęg – ulice:

Beskidzka (numery wszystkie: 1÷73), Kościelna, Zarzeczna;

miejscowość Targanice – ulice (osiedla):
Długa, Dobra, os. Francja, os. Gierkówka, os. Podmiejskie;

 

sołectwo Brzezinka – ulice:

Św. Antoniego, Graniczna, Tadeusza Kowalczyka, Legionistów, Podgórska, Polna, Słoneczna, Źródlana;

miejscowość Roczyny – ulica:
Działy
miejscowość Targanice – ulice (osiedla):
Długa, Graniczna, Żwirki i Wigury;

1

15

 

sołectwo Sułkowice – Bolęcina – ulice:

Farmerska, Grzybowa, Kamieńcowa, Młyńska (bez numerów: 14, 16, 19, 21), Nawieśnicka, Racławicka, Ks. Stanisława Sikory, Spokojna, Środkowa, Stolarska, Stroma, Wiśniowa, Wspólna (numery nieparzyste: 1÷13, od numeru 17; numery parzyste: 2, 8, 16, 18, 28, 32÷34, 52, 64, 68, 72, 78, 80, 94, 102, 104, 110÷128, 134, 138÷142, 146÷156, od numeru 160), Za Grapą, Zbożowa;

1

16

 

część sołectwa Targanice – ulice (osiedla):

Brzezińska, Floriańska, Jagodowa, Jałowcowa, Kalinowa, Łagodna,
Nad Potokiem, Olchowa, Orzechowa, Pogodna, Polanka, os. Wawrzynówka, Wesoła, Widokowa, Wierzbowa, Wrzosowa;

 

miejscowość Brzezinka – ulice:

Brzezińska, Kalinowa, Nad Potokiem, Pogodna, Wesoła, Złota Górka;

1

17

 

część sołectwa Targanice – ulice (osiedla):

Beskidzka, Brzozowa, Cisowa, Górska, Jawornicka, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kolorowa, os. Modrzewiowe, Nowa Wieś, Różana, Sosnowa, os. Świerkowe;

 

część sołectwa Rzyki – osiedla:

Hajosty, Hatale, Kierczaki, Kluka, Leśniczówka, Młocki Dolne, Polaki, Potrójna, Praciaki, Szafarze, Za Kościołem;

1

18

 

część sołectwa Rzyki – osiedla:

Haczki, Jagódki, Młocki Górne, Moskwiki, Mydlarze, Potok Kubikowski, Sordyle, Szczęśniaki, Urbanki;

1

19

 

sołectwo Zagórnik – ulice (osiedla):

Biadasowska, Inwałdzka, Ks. Leszka Solakiewicza, Łąkowa, Miodowa, Myśliwska, Oazowa, os. Biadasów I, os. Górka, os. Hulakówka,
os. Maturówka, os. Świątkówka, Pod Groniem, Rekreacyjna, Skornicka, Strażacka, Szkolna, Źródlana;

 

miejscowość Sułkowice – ulice:
Kosynierów, Młyńska (numery: 14, 16, 19, 21);

1



20

 

część sołectwa Inwałd – ulice (osiedla):

Cicha, Dworska, Graniczna, os. Górki, Kolejowa, Miła, os. Parkowe, Radosna(numery parzyste), Rolna, Rzeczna, Siewna, Spacerowa, Spokojna, Wadowicka(numery parzyste: 2÷108, numery nieparzyste: 1÷77), os. Wapiennik, Wiejska(numery nieparzyste: 1÷113, numery parzyste: 2÷118), Zagórnicka;

1

21

 

część sołectwa Inwałd – ulice (osiedla):

Gościnna, Jasna, os. Korcza, os. Kuwik, Radosna (numery nieparzyste), Wadowicka (numery nieparzyste: 79÷109; od numeru 110 wszystkie), Wiejska(numery nieparzyste: 115÷119; od numeru 120 wszystkie), Zielna;

1

Siedziba Miejskiej Komisji Wyborczej w Andrychowie mieści się w budynku Urzędu Miejskiego w Andrychowie, ul. Rynek 15, II piętro – sala konferencyjna, tel. 33 842 99 58 lub 33 875 23 60 wew. 358.

Burmistrz Andrychowa
(-)Tomasz Żak

źródło

Permalink do tego artykułu: https://wandrychowie.pl/podzial-gminy-andrychow-na-okregi-wyborcze/

Dodaj komentarz