Plany objazdów remontowanego mostu w Andrychowie

Wszystkim tym, którzy wybierają się do Andrychowa, proponuję zapoznać się z planem objazdów, w związku z remontem mostu na ul. Krakowskiej, w ciągu drogi krajowej nr 52.

 

Dla ruchu lokalnego (samochody osobowe, lekkie samochody dostawcze, busy i autobusy):

– w kierunku od Wadowic (Krakowa) do Kęt (Bielsko-Biała) ruch zostanie skierowany na objazd następującymi ulicami: ul. Starowiejską (droga powiatowa nr 1752K), ul. Szewską (droga powiatowa nr 1750K), lokalna obwodnica Andrychowa (droga gminna), ul. Stefana Batorego (droga wojewódzka nr 781)

– w kierunku do Kęt (Bielska-Białej) na Wadowice (Kraków) ruch skierowany na objazd następującymi ulicami: ul. Żwirki i Wigury (droga powiatowa nr 1741K), ul. Bartosza Głowackiego ( droga gminna 470692K), ul. Beskidzka ( droga wojewódzka nr 781), ul. 1-go Maja (droga wojewódzka nr 781).

Dla ruchu tranzytowego ruch zostanie skierowany na trasę Kęty – Oświęcim (droga wojewódzka nr 948) a następnie Oświęcim – Zator (droga krajowa nr 44) i Zator – Wadowice (droga krajowa nr 28). W miejscowości Kęty i Wadowice trasa objazdu łączy się z drogą krajową nr 52 „Bielsko-Biała – Wadowice-Głogoczów”.

Termin przywrócenia ruchu na drodze krajowej nr 52 w miejscowości Andrychów zaplanowano na czerwiec 2013 r.

Plany objazdów:

źródło

 

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.