«

»

Gru 30 2013

Wydrukuj to Wpis

Plan kolędy 2013/2014 – parafia św. Macieja Andrychów

Plan wizyty duszpasterskiej – Parafia św. Macieja w Andrychowie:

27. XII. 2013 – piątek
godz. 8.30.
Sułkowice: ul Wspólna od nr 106, lewą stroną do ul. Centralnej a prawą jak zawsze do początku
ul. Krakowska od Bulowic, ul. Malickiej
ul. Krakowska bloki 146, 146 A
ul. Krakowska po prawej stronie od samolotu, blok nr 72, ul. Niecała i domy
prywatne na ul. 27 Stycznia
ul. Beskidzka od mostu prawą stroną do cmentarza i z powrotem

28. XII. 2013 – sobota
godz. 8.30
ul. Floriańska blok 6, ul. Pachla blok 6
ul. Batorego do ronda
ul. Zegadłowicza
ul. Ogrodowa, ul. Pod Skarpą, ul. Na Wzgórzach
ul. Podgórska

30. XII. 2013 – poniedziałek
godz.8.30
ul. Norwida i Wolfa
ul. Leśna, ul. Parkowa
ul. Żwirki i Wigury od Brzezinki po obu stronach drogi do sklepu spożywczego
ul. Żwirki i Wigury od skrzyżowania z ul. Głowackiego po obu stronach drogi, domy za garażami
ul. Domy prywatne przy ul. Floriańskiej, Rynek 21- 35 w stronę kościoła

31. XII. 2013 – wtorek
godz. 8.30
ul. 1 Maja blok 1
ul. 1 Maja bloki 5 i 7
ul. 1 Maja blok 9
ul. 1 Maja blok 3
ul. 1 Maja bloki 11 i 15
ul. 1 Maja bloki 19 i 21

2. I. 2014 – czwartek
godz.14.00
Sułkowice: ul. Mostowa, ul. Wspólna początek- domy do ul . Centralnej po prawej stronie
godz. 15.30
ul. 27 Stycznia blok 2

3. I. 2014 – piątek.
godz. 15.00
Pl. Mickiewicza 3 i blok 2

4. I. 2014 – sobota
godz.8.30
ul. Dąbrowskiego od Sułkowic w stronę miasta
ul. Dąbrowskiego od torów w stronę Sułkowic
ul. Grunwaldzka, ul. Kochanowskiego, ul. Prusa
ul. Żwirki i Wigury od ul. Krakowskiej, ul. Fabryczna
ul. Daszyńskiego blok 1 i ul. Pachla blok 9

7. I. 2014 r. – wtorek
godz. 8.30
ul. Brzegi bez bloków
ul. Konstytucji 3 Maja 37 – 71 po obu stronach drogi, ul Tęczowa, ul. Cicha, ul. Kołłątaja, ul. Witosa
godz. 14.00
ul. Olszyny bloki 21 i 19
godz. 15.00
ul. Starowiejska 1 A, 3 i blok 4

8. I . 2014 r. – środa
godz. 8.30
al. Wietrznego, ul. Słowackiego, ul. Traugutta
ul. Żwirki i Wigury od torów po obu stronach drogi do garaży
ul. Krakowska bloki 111 i 144
godz. 14.00
ul. Rynek od strony księgarni, ul. Krakowska 71, ul. Legionów
godz. 15.00
ul. Żwirki i Wigury blok 75, mieszkania 1 – 28

9. I. 2014 r. – czwartek
godz. 14.00
ul. Wyzwolenia 1 – 17 i 26 A po obu stronach drogi
godz.15.00
ul. Olszyny bloki 23 i 41
ul. Rodzinna, ul. Przyjaźni
ul. Biała Droga, Herbsztówka, ul. Batorego od ronda w stronę miasta i blok 9
godz. 15.30
ul. Starowiejska 7 i 9

10. I. 2014 r. – piątek
godz.15.00
ul. Garncarska blok 26
ul. Żwirki i Wigury blok 77, mieszkania 1 – 34
ul. Żwirki i Wigury blok 77, mieszkania 68 – 35
godz. 15.30
ul. Starowiejska bloki 12 i 14

11. I. 2014 r. – sobota
godz. 8.30
ul. Krakowska od Inwałdu- po lewej stronie do ul. Garncarskiej, po prawej do samolotu, ul. Słoneczna
ul. Żwirki i Wigury od sklepu spożywczego po obu stronach drogi do skrzyżowania i ul. Głowackiego
ul. Krakowska bloki 105, 107, 109
ul. Polna od końca
godz.15.00
ul. Starowiejska 5

13. I. 2014 r. – poniedziałek
godz. 8.30
ul. Konopnickiej, ul. Biłki, ul. Orzeszkowej, ul. Skłodowskiej – Curie, ul. Broniewskiego
ul. Konstytucji 3 Maja 1 – 35 po obu stronach drogi, ul. Klonowa, ul. Lipowa, ul. Topolowa
godz. 12.00
ul. Starowiejska bloki 11 i 13
godz. 14.00
ul. Krakowska blok 142
godz. 15.00
ul. Olszyny bloki 25 i 37

14. I. 2014 r. – wtorek
godz. 8.30
ul. Szewska
ul. Konstytucji 3 Maja od końca do nr 79 po obu stronach drogi, ul. Powstańców Warszawy
godz. 14.00
ul. Daszyńskiego blok 5 mieszkania 1 – 22
godz.15.00
ul. 27 Stycznia bloki 12 i 14

15. I. 2014 r. – środa
godz. 8.30
Sułkowice: ul. Kamieńcowa, ul. Racławicka
ul. Kilińskiego od Zagórnika
ul. Tkacka od ul. Fabrycznej, ul. Kard. Wyszyńskiego
godz. 14.00
ul. Żwirki i Wigury blok 73

16. I. 2014 r. – czwartek
godz. 15.00
ul. Starowiejska 6
ul. Krakowska od ul. Żwirki i Wigury i blok 87
ul. Żwirki i Wigury blok 75, mieszkania 59 – 84
ul. Żwirki i Wigury blok 75, mieszkania 29 – 58
godz. 15.30
ul. Olszyny bloki 3 i 5

17. I. 2014 r. – piątek
godz. 8.30
ul. Krakowska od ul. Garncarskiej do mostu
godz. 14.00
ul. Daszyńskiego blok 5 mieszkania 23 – 45
godz. 15.30
ul. Garncarska blok 24

18. I. 2014 r. – sobota
godz. 8.30
ul. Brzegi bloki
ul. Kościuszki, ul Piękna
ul. Żwirki i Wigury blok 71, mieszkania 1 – 40
ul. Tkacka od Górnicy do torów
ul. Wyzwolenia od końca do numeru 19 po obu stronach drogi

20. I. 2014 r. – poniedziałek
godz.8.30
ul. Tkacka od ul. Beskidzkiej do torów
ul. Dąbrowskiego od torów w stronę ul. Krakowskiej i ul. Garncarska
godz. 14.00
ul. Pachla blok 2
godz. 15.00
ul. Tkacka boczna

21. I. 2014 r. – wtorek
godz. 14.00
ul. Starowiejska blok 1
ul. Szarych Szeregów, ul. Solidarności
ul. Starowiejska blok 8
godz. 15.00
ul. Żwirki i Wigury blok 71, mieszkania 41 – 74

22. I. 2014 r. – środa
godz. 8.30
ul. Baczyńskiego, ul. Beskidzka do cmentarza
Domy prywatne przy ul.: Olszyny, Daszyńskiego, ul. Pachla
godz. 14.00
ul. Daszyńskiego blok 4, ul. Daszyńskiego blok 1 A
ul.27 Stycznia blok 4

23. I. 2014 r. – czwartek
godz. 14.00
ul. Rynek 20
godz. 15.00
ul. Sikorskiego
ul. Starowiejska blok 10
ul. Olszyny bloki 27 i 39

25. I. 2014 r. – sobota
godz. 8.30
ul. 27 Stycznia blok 10

26. I. 2014 r. – niedziela
godz. 15.00 Kolęda dodatkowa
Plan może ulec zmianie.
źródło: dlaandrychowa.blogspot.com

 

Permalink do tego artykułu: https://wandrychowie.pl/plan-koledy-20132014-parafia-sw-macieja-andrychow/

Dodaj komentarz