Odśnieżanie, usuwanie śniegu, sopli, odśnieżanie dachów.

 

Odśnieżanie, prace wysokościowe, odśnieżanie dachów, usuwanie sopli, zrzucanie śniegu, zbijanie sopli, usługi odśnieżania, Andrychów, Wadowice, Kety, Oświęcim, Zator, Bielsko-biała

Odśnieżanie dachu

Nasza firma radzi, żeby odśnieżanie dachu zacząć natychmiastowo po pierwszych obfitych opadach śniegu. Nikt nie jest w stanie przewidzieć jak zachowa się konstrukcja obiektu, dachu, gdy zostanie ustawicznie obciążana śniegiem i lodem. Wobec tego, lepiej z tym nie zwlekać i bez zbędnych opóźnień podjąć kroki zmierzające do usunięcia śniegu, sopli lodowych, nawisów śnieżnych, udrożnienia rynien. Przede wszystkim ten ostatni element jest najczęstszym powodem tworzenia się sopli, te ostre i niebezpieczne owoce natury (rezultat topnienia i marznięcia wody) nadzwyczajnie wyglądają w przyrodzie (wodospady, źródła, strumienie) lecz w zurbanizowanej przestrzeni są w szczególności niepożądane.

usuwanie sopli, zbijanie sopli, prace wysokościowe, usługi, firma, ekipa, małopolskie, śląskie

Usuwanie, zbijanie sopli

Świadczymy:

  1. Wykonanie robót polegających na usuwaniu zalegającego śniegu z
    prace wysokościowe, prace na wysokości, usługi wysokościowe, odśnieżanie dachów, usuwanie sopli, odśnieżanie Andrychów, odśnieżanie Wadowice, Odśnieżanie Kety

    zabezpieczanie miejsca prowadzenia prac

    wszelkiego rodzaju dachów, parapetów, placów, parkingów i chodników.

  2. Usuwanie nawisów śnieżnych, zbijanie sopli z rynien, parapetów, gzymsów.
  3. Pryzmowanie, wywóz śniegu.

Polecamy zapoznać się z przepisami dotyczącymi obowiązków właściciela, zarządcy, użytkownika obiektu tutaj.

Do realizowania prac powiązanym z odśnieżaniem, usuwaniem nawisów śnieżnych i sopli jesteśmy zawodowo przygotowani. Personel posiada wymagane kwalifikacje, uprawnienia i praktykę, zapewniające fachowe wykonanie usługi.

Odśnieżanie dachów, usuwanie sopli, Kraków, Bielsko-Biała, Kozy, Skawina

zabezpieczenie prac

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dla stałych odbiorców oferujemy korzystne rabaty. Preferowany kontakt telefoniczny: tel 509020324, szczegóły na naszej stronie internetowej: odśnieżanie.

Zobacz film z realizacji zleceń: KLIK

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.