Odmieniony Andrychów w Google Maps

Zapewne wielu z Was zauważyło, że po ubiegłorocznej wizycie Google Street View w Andrychowie, nastąpiły również bardzo duże zmiany na mapach Google.

Automaty mapowe Google uwzględniły i dodały bardzo wiele szczegółów w mieście, a także w najbliższej okolicy. Informacje zawarte na mapach Google trafiają również do innych produktów tej firmy, chociażby do Google Earth, czy też wersji mobilnej map, z których korzystają użytkownicy systemu Android.

Niestety, jak to automat, czasami popełnia błędy, które należy poprawić. W związku z tym udostępniono kreator map Google, który pozwala na edytowanie map, wprowadzanie własnych poprawek oraz dodawanie nowych informacji. Efekty wprowadzenia niektórych z nich, możemy zobaczyć już po kilku minutach!

W dalszym ciągu nie brakuje różnego rodzaju „kwiatków” związanych z przebiegiem dróg, lokalizacji różnych firm i instytucji. Zresztą sami sprawdźcie swoją najbliższą okolicę, a w razie potrzeby nanieście poprawki – wystarczy zalogować się na swoje konto Google. Spójrzcie jak zmieniają się okolice Kauflandu, banku PKO BP, park miejski, osiedle Lenartowicza, itp. Po wielu latach zniknął CPN na ul. Batorego i dworzec autobusowy na pl. Mickiewicza. Pojawiły się również słynne andrychowskie fontanny, a Andrychowianka otrzymała swoje własne imię :)

Jeżeli macie pytania odnośnie kreatora map Google lub chcecie przyśpieszyć wprowadzanie i zatwierdzanie własnych poprawek, to proszę się ze mną skontaktować.

 

Niezniszczalna stacja paliw na ul. Batorego w Andrychowie - CPN

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.