«

»

Lip 02 2013

Wydrukuj to Wpis

Nowy harmonogram odbioru odpadów

Na stronie ZGK Andrychów opublikowany jest nowy harmonogram odbioru odpadów obowiązujący od 01.07.2013r.

 

Wykaz ulic i miejscowości w gminie Andrychów, wg planowanego terminu wywozu śmieci:

 

I PONIEDZIAŁEK

Sułkowice-Łęg ulice: Faustyny, Sadowa, Baczyńskiego, oraz ul. Mostowa- cała

 

II PONIEDZIAŁEK

Andrychów: ul. Pl. Mickiewicza, ul. Rynek, ul. Garncarska, ul. Floriańska, ul. Pachla, ul. Daszyńskiego, ul. Olszyny, ul. Legionów, ul. 1Maja, ul. Dąbrowskiego

Sułkowice-Bolęcina: ul. Kamieńcowa

 

III PONIEDZIAŁEK

Inwałd: ul. Wadowicka, Rolna, Zielna, Spokojna os. Korcza,

Roczyny: ul. Krótka, ul. Dolna, ul. Sadowa, ul. Ogrodnicza

 

IV PONIEDZIAŁEK

Targanice: ul. Beskidzka, Nowa Wieś, os. Świerkowe, os. Modrzewiowe, ul. Górska ul. Różana, ul. Kasztanowa, ul. Brzozowa, ul. Sosnowa, ul. Jawornicka, ul. Cisowa, ul. Kolorowa,

Sułkowice-Łęg ul. Górska, ul. Turystyczna

 

I WTOREK

Inwałd : ul. Wiejska, Cicha, Dworska, Gościnna, Jasna, Kolejowa, Miła, os. Górki, os. Kuwik, os .Parkowe, os. Wapiennik, Radosna, Rzeczna, Siewna, Spacerowa, Zagórnicka

 

II WTOREK

Andrychów: ul. Krakowska, ul. Niecała, ul. Lenartowicza, ul. Metalowców, ul. Włókniarzy, ul. Starowiejska, ul. Batorego, ul. Biała Droga, ul. Słoneczna, ul. Graniczna

Inwałd: ul. Graniczna

 

III WTOREK

Rzyki os. Haczki, Hajosty, Jagódki, Młocki Dolne, Młocki Górne, Moskwiki, Mydlarze, Sordyle, Szafarze, Szczęśniaki, Urbanki, Za Kościołem

 

IV WTOREK

Rzyki: os. Praciaki, Leśniczówka, Kierczaki, Polaki, Potok Kubikowski, Hatale, Potrójna

Andrychów: ul. Podgórska, ul. Kilińskiego

 

I ŚRODA

Andrychów: ul. Beskidzka, ul. Polna, ul. Tkacka + boczna, ul.Wyszyńskiego, ul. Fabryczna, ul.Głowackiego

 

II ŚRODA

Andrychów: Al. Wietrznego, ul. Piękna, ul. Kościuszki, ul. Słowackiego, ul. Traugutta, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Pod Skarpą, ul. Parkowa, ul. Na Wzgórzach, ul. Wyzwolenia, ul. Rodzinna, ul. Przyjaźni

 

I CZWARTEK

Andrychów: ul. Prusa, ul. Grunwaldzka, ul. Kochanowskiego, ul. Klonowa, ul. Lipowa, ul. Konstytucji 3-go Maja, ul. Topolowa, ul. Tęczowa, ul. Cicha, ul. Kołłątaja, ul. Witosa, ul. Szarych Szeregów, ul. Powstańców Warszawy, ul. Solidarności, ul. Konopnickiej, ul. Zegadłowicza, ul. Broniewskiego, ul. Biłki, ul. Orzeszkowej, ul. Norwida, ul. Skłodowskiej

 

II CZWARTEK

Zagórnik os. i ul. wszystkie

 

I PIĄTEK

Sułkowice-Łęg tylko ul. Beskidzka, Centralna, Kościelna

 

II PIĄTEK

Sułkowice-Środkowe: wszystkie, bez ul. Mostowej, Wspólnej, Okrężnej, Nawieśnickiej

Sułkowice-Bolęcina: wszystkie

 

III ŚRODA

Andrychów: ul. Szewska, ul. Brzegi, ul. 27 Stycznia

Sułkowice-Środkowe: ul. Wspólna, Okrężna, Nawieśnicka

 

IV ŚRODA

Andrychów: ul. Sikorskiego, ul. Wandy Malickiej, ul. Żwirki i Wigury, ul. Wolfa

Targanice: ul .Żwirki i Wigury,

Roczyny: ul. Działy

 

III CZWARTEK

Roczyny ul: Zarzeczna,Bielska, Kwiatowa, Graniczna, Cyprysowa, Ks. Nowaka, Sportowa, Graniczna Górna, Szkolna od strony szkoły.

 

IV CZWARTEK

Targanice: ul. Floriańska, os. Wawrzynówka, ul. Wrzosowa, Nad Potokiem, Wesoła, Olchowa, Orzechowa, Jodłowa, Jaworowa, Jalowcowa, Łagodna, Pogodna, Brzezińska, Kalinowa, Polanka, Widokowa, Wierzbowa

Brzezinka Górna – wszystkie

 

III PIĄTEK

Roczyny ul: Gronie, Leśna, Polana, Podgórska, Topolowa, Wiedeńska, Spokojna, Szkolna od strony cmentarza, Modrzewiowa, Środkowa, Słoneczna, Stawowa

 

IV PIĄTEK

Sułkowice-Łęg tylko ul.Zarzeczna

Brzezinka Dolna– wszystkie

Targanice: ul. Graniczna, ul. Dobra, ul. Długa, oś. Podmiejskie, oś. Gierkówka, oś. Francja

 źródło: http://www.zgk.andrychow.pl/harmonogramy1l.htm

Permalink do tego artykułu: https://wandrychowie.pl/nowy-harmonogram-odbioru-odpadow-wywozu-smieci/

Dodaj komentarz