Hotel&Spa Kocierz otrzymał prestiżowy znak „Teraz Polska”!

Hotel&Spa Kocierz w Andrychowie nagrodzony w XXIV edycji Konkursu „Teraz Polska” w kategorii najlepszych usług.

Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin. Nagrody w konkursie przyznaje Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego. Kapituła 24. edycji konkursu „Teraz Polska” nagrodziła 15 produktów, 2 przedsięwzięcia innowacyjne, 5 samorządów oraz 8 usług, w tym ofertę hotelu „Kocierz” w Andrychowie.

Hotel & SPA Kocierz to obiekt usytuowany w malowniczej scenerii Parku Krajobrazowego Beskidu Małego. Jest zlokalizowany na szczycie Przełęczy Kocierskiej (750 m n.p.m.), ok. 20 km od Żywca i Wadowic oraz ok. 70 km od Krakowa i Katowic – co gwarantuje łatwy i szybki dojazd. Podstawową atrakcją hotelu jest centrum odnowy biologicznej i zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych SPA oraz basen kąpielowy z systemem masaży wodnych, jacuzzi, saunami (suchą i wilgotną).

– W opinii ekspertów konkursu dokonujących oceny, oferta hotelu „Kocierz” jest modelowym przykładem produktu turystycznego, uwzględniającego potencjał otoczenia, zarówno naturalny, jak i antropogeniczny, co znakomicie dywersyfikuje ofertę i poszerza grono odbiorców – mówi Michał Lipiński, Dyrektor Konkursu „Teraz Polska”

Konkurs „Teraz Polska” od ponad dwudziestu lat nagradza najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Do chwili obecnej Kapituła Konkursu wyłoniła prawie 500 Laureatów, którzy w dowód uznania otrzymali prawo posługiwania się Godłem „Teraz Polska” oraz możliwość skorzystania z programu promocyjnego Fundacji, oferującego m.in. zniżki na reklamę w mediach, możliwość udziału w zagranicznych imprezach targowo-wystawienniczych współorganizowanych przez Fundację, czy członkostwo w elitarnym Klubie „Teraz Polska”, zrzeszającym dotychczasowych Laureatów Konkursu.

Godło „Teraz Polska” na przestrzeni 20 lat stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych nim Laureatów. Prestiż Godła „Teraz Polska” umacniają: przejrzyste procedury konkursowe, obiektywizm, kompetencja i niezależność ekspertów i członków Kapituły. Laureat może posługiwać się godłem „Teraz Polska” przez 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

materiał przesłała:

Agnieszka Kaźmierczak
Menedżer ds. Komunikacji i PR

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego

Konkurs Teraz Polska - XXIV edycja, 2014r.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.