Co zrobić z Pańską Górą?

„Pańska Góra jest tradycyjnym miejscem rekreacji i sportu dla mieszkańców Andrychowa. Od lat trzydziestych XX wieku były na niej (i wokół niej) lokowane: basen, stadion sportowy, korty, potem ścieżki spacerowe, tor saneczkowy, skocznia narciarska, tory do jazdy na rowerach górskich, wieża widokowa, itp. Wiele z tych atrakcji zostało opuszczonych i zaniedbanych. Pańska Góra „zdziczała”, a jej szczyt – niegdyś doskonały punkt widokowy, dziś zarosły drzewa. Zbocze po stronie wschodniej zagospodarowano na ogródki działkowe. Zbocze od strony północno-wschodniej zostało zabudowane domami osiedla mieszkaniowego. Wzdłuż torów kolejowych od stacji PKP do alei Wietrznego ma zostać poprowadzona droga, trakt spacerowy i droga rowerowa. Zwracamy się do mieszkańców gminy Andrychów z prośbą: Pomóżcie nam opracować plan zagospodarowania Pańskiej Góry! Prosimy o odpowiedź na kilka pytań zawartych w tej ankiecie…” – tak brzmi apel ze strony UM Andrychów

ankieta

Wypełnienie siedmiu stron ankiety nie zajmuje wiele czasu, a pytania w niej zawarte pozwalają na wybieranie w szerokim zakresie odpowiedzi, a także co ważne, można podać własne propozycje. W nagrodę możemy zobaczyć ile razy została już wypełniona ankieta oraz jak odpowiedzi przez nas zaznaczone wypadają na tle ogółu. Ankietę wypełniono już ponad trzysta razy!!!

Pozostaje jeszcze tylko jedna kwestia, a mianowicie na ile wiążące okażą się dla władz miasta udzielone tutaj odpowiedzi?


Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.