Andrychów stolicą polskiej siatkówki plażowej!

Już w najbliższy weekendAndrychów zamieni się w polską stolicę siatkówki plażowej, a jego mieszkańcy będą mieli okazję spróbować swoich sił w tym sporcie podczas amatorskich turniejów rozgrywanych na Placu Mickiewicza. Oprócz 350 ton złocistego piasku gotowego do gry, na amatorów siatkówki czeka mnóstwo emocji, a wśród nich liczne konkursy oraz pokazy zumby. Impreza odbędzie się w ramach sponsorowanego przez Fortuna online zakłady bukmacherskie projektu ‘Plaża Open’. Łączna pula nagród wynosi 2.000 złotych.

 

 

 

Andrychów to przedostatni przystanek na trasie tegorocznego cyklu rozgrywek ‘Plaży Open’. Tradycyjnie organizatorzy zadbają o liczne atrakcje, które zagwarantują doskonałą zabawę nie tylko pasjonatom siatkówki, ale również wszystkim amatorom aktywnego spędzania czasu. Przeciąganie liny oraz konkurs Vylley Balon, w którym standardową piłkę siatkową zastępuje balon wypełniony wodą, to tylko niektóre z zaplanowanych na weekend wydarzeń towarzyszących rozgrywkom.

 

 

 

„Cieszę się, że ‘Plaża Open’ odbędzie się w Andrychowie – mieście, w którym siatkówka jest sportem z tradycjami. Mamy powody do dumy tym bardziej, że to właśnie mieszkaniec naszego miasta – Grzegorz Fijałek – uprawia siatkówkę plażową i osiąga bardzo dobre wyniki. Ponadto Pan Grzegorz jest ambasadorem tegorocznego wydarzenia ‘Plaża Open’. Mam nadzieję, że rozgrywki w ramach turnieju przyciągną do Andrychowa wielu sympatyków siatkówki, kibiców i turystów. To również świetna okazja do wypoczynku. Są wakacje, pogoda ma być wspaniała, zapraszam do Gminy Andrychów w imieniu swoim, mieszkańców i organizatorów na to sportowe wydarzenie, jak również do korzystania z atrakcji jakie przygotowaliśmy dla wszystkich odwiedzających nasza wspaniałą Gminę” – mówi Tomasz Żak, Burmistrz Andrychowa.

 

 

 

„‘Plaża Open’ to nie tylko amatorskie oraz profesjonalne rozgrywki siatkówki plażowej. To również mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi oraz doskonały pomysł na rodzinne spędzenie weekendu w sportowej atmosferze i na świeżym powietrzu. Właśnie dlatego każda odsłona tego wydarzenia cieszy się dużą popularnością gromadząc coraz więcej uczestników zarówno na trybunach, jak i na boiskach. Sukces tegorocznej odsłony projektu ‘Plaża Open’ można wyrazić także w konkretnych liczbach: dotychczas organizatorzy zwieźli do miast-gospodarzy niewiarygodną liczbę ponad 2100 ton piasku, a w ostatnich zmaganiach w Łodzi wzięła udział rekordowa liczba 132 zawodników, którzy rozegrali 58 meczów” – mówi Jan Štefanek, dyrektor generalny FORTUNA online zakłady bukmacherskie.

 

Program imprezy dostępny jest na stronie www.plazaopen.pl.Następne – finałowe rozgrywki kończące tegoroczną odsłonę projektu – odbędą się w dniach 1-4 sierpnia w Pile.

 

materiał przesłał: Jacek Dąbrowski

 

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.