«

»

Paź 01 2013

Wydrukuj to Wpis

Odśnieżanie, usuwanie śniegu, sopli, odśnieżanie dachów.

 

Odśnieżanie, prace wysokościowe, odśnieżanie dachów, usuwanie sopli, zrzucanie śniegu, zbijanie sopli, usługi odśnieżania, Andrychów, Wadowice, Kety, Oświęcim, Zator, Bielsko-biała

Odśnieżanie dachu

Nasza firma radzi, żeby odśnieżanie dachu zacząć natychmiastowo po pierwszych obfitych opadach śniegu. Nikt nie jest w stanie przewidzieć jak zachowa się konstrukcja obiektu, dachu, gdy zostanie ustawicznie obciążana śniegiem i lodem. Wobec tego, lepiej z tym nie zwlekać i bez zbędnych opóźnień podjąć kroki zmierzające do usunięcia śniegu, sopli lodowych, nawisów śnieżnych, udrożnienia rynien. Przede wszystkim ten ostatni element jest najczęstszym powodem tworzenia się sopli, te ostre i niebezpieczne owoce natury (rezultat topnienia i marznięcia wody) nadzwyczajnie wyglądają w przyrodzie (wodospady, źródła, strumienie) lecz w zurbanizowanej przestrzeni są w szczególności niepożądane.

usuwanie sopli, zbijanie sopli, prace wysokościowe, usługi, firma, ekipa, małopolskie, śląskie

Usuwanie, zbijanie sopli

Świadczymy:

  1. Wykonanie robót polegających na usuwaniu zalegającego śniegu z
    prace wysokościowe, prace na wysokości, usługi wysokościowe, odśnieżanie dachów, usuwanie sopli, odśnieżanie Andrychów, odśnieżanie Wadowice, Odśnieżanie Kety

    zabezpieczanie miejsca prowadzenia prac

    wszelkiego rodzaju dachów, parapetów, placów, parkingów i chodników.

  2. Usuwanie nawisów śnieżnych, zbijanie sopli z rynien, parapetów, gzymsów.
  3. Pryzmowanie, wywóz śniegu.

Polecamy zapoznać się z przepisami dotyczącymi obowiązków właściciela, zarządcy, użytkownika obiektu tutaj.

Do realizowania prac powiązanym z odśnieżaniem, usuwaniem nawisów śnieżnych i sopli jesteśmy zawodowo przygotowani. Personel posiada wymagane kwalifikacje, uprawnienia i praktykę, zapewniające fachowe wykonanie usługi.

Odśnieżanie dachów, usuwanie sopli, Kraków, Bielsko-Biała, Kozy, Skawina

zabezpieczenie prac

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dla stałych odbiorców oferujemy korzystne rabaty. Preferowany kontakt telefoniczny: tel 509020324, szczegóły na naszej stronie internetowej: odśnieżanie.

Zobacz film z realizacji zleceń: KLIK

 

Permalink do tego artykułu: http://wandrychowie.pl/odsniezanie-usuwanie-sniegu-sopli-odsniezanie-dachow/

Dodaj komentarz