Gru 31 2018

Kolęda w Andrychowie 2018/2019

Plany wizyt duszpasterskich w andrychowskich parafiach 2018/2019:

 

  • parafia św. Macieja:

 

31 grudnia 2018 r. – PONIEDZIAŁEK

  • od godz. 08:30 – ul. 1 Maja 21
  • od godz. 08:30 – ul. 1 Maja 1 i 3
  • od godz. 08:30 – ul. 1 Maja 9 i 11
  • od godz. 08:30 – ul. 1 Maja 5 i 7
  • od godz. 08:30 – ul. 1 Maja 15 i 19

2 stycznia 2019 r. – ŚRODA

  • od godz. 08:30 – ul. Tkacka Boczna
  • od godz. 08:30 – ul. Brzegi bez bloków
  • od godz. 08:30 – ul. Beskidzka od mostu w stronę cmentarza
  • od godz. 14:30 – ul. Daszyńskiego 1

3 stycznia 2019 r. – CZWARTEK

  • od godz. 08:30 – ul. Dąbrowskiego od torów w stronę Sułkowic
  • od godz. 14:30 – ul. 27 Stycznia 2
  • od godz. 15:00 – ul. Daszyńskiego 5, 1 – 21

4 stycznia 2019 r. – PIĄTEK

  • od godz. 13:00 – ul. Głowackiego od ul. Beskidzkiej do ul. Żwirki i Wigury oraz ul. Sarnia

5 stycznia 2019 r. – SOBOTA

  • od godz. 08:30 – ul. Dąbrowskiego od torów i ul. Garncarska – domy prywatne
  • od godz. 11:00 – ul. Słowackiego i Traugutta
  • od godz. 12:00 – ul. Wandy Malickiej
  • od godz. 13:00 – ul. Floriańska i Rynek po lewej stronie
  • od godz. 13:00 – ul. Daszyńskiego 1a i 4
  • od godz. 13:00 – ul. 27 Stycznia 10

6 stycznia 2019 r. – NIEDZIELA

  • od godz. 13:00 – ul. Żwirki i Wigury, blok 71 (41 – 74)

7 stycznia 2019 r. – PONIEDZIAŁEK

  • od godz. 08:30 – ul. Baczyńskiego i Beskidzka do cmentarza
  • od godz. 08:30 – ul. Krakowska 105, 107 i 109
  • od godz. 08:30 – ul. Leśna i Parkowa oraz ul. Krakowska od ul. Garncarskiej do mostu
  • od godz. 11:00 – ul. Tkacka od Górnicy do torów

8 stycznia 2019 r. – WTOREK

  • od godz. 08:30 – ul. Krakowska /prawa strona od samolotu/, blok 72, ul. Niecała i domy prywatne przy ul. 27 Stycznia
  • od godz. 08:30 – ul. Konstytucji 3 Maja od 1 do 35 /obie strony/ oraz ul. Klonowa, Lipowa i Topolowa
  • od godz. 14:00 – ul. Starowiejska 12 i 14

9 stycznia 2019 r. – ŚRODA

  • od godz. 08:30 – ul. Tkacka od ul. Fabrycznej i ul. Wyszyńskiego
  • od godz. 08:30 – ul. Kamieńcowa i ul. Racławicka
  • od godz. 14:30 – ul. Żwirki i Wigury – blok 75 (59 – 84)
  • od godz. 15:00 – ul. Garncarska 24

10 stycznia 2019 – CZWARTEK

  • od godz. 08:30 – ul. Kościuszki, Piękna i Wietrznego
  • od godz. 14:30 – ul. 27 Stycznia 4
  • od godz. 14:30 – ul. Krakowska 111 i 144
  • od godz. 15:00 – ul. Daszyńskiego 5, 22 – 45

11 stycznia 2019 r. – PIĄTEK

  • od godz. 08:30 – ul. Grunwaldzka, Kochanowskiego i Prusa
  • od godz. 13:00 – ul. Szarych Szeregów i ul. Solidarności
  • od godz. 14:00 – ul. Żwirki i Wigury, blok 77 (68 – 35)
  • od godz. 14:30 – ul. Żwirki i Wigury 75 (1 – 28)
  • od godz. 14:30 – ul. Żwirki i Wigury, blok 75 (29 – 58)

12 stycznia 2019 r. – SOBOTA

  • od godz. 08:30 – ul. Konopnickiej, Biłki, Orzeszkowej, Skłodowskiej-Curie i Broniewskiego
  • od godz. 08:30 – ul. Wyzwolenia od Biadasowa do nr 19
  • od godz. 08:30 – ul. Starowiejska – bloki: 1, 7 i 9
  • od godz. 08:30 – ul. Polna od Żwirki i Wigury

14 stycznia 2019 r. – PONIEDZIAŁEK

  • od godz. 08:30 – ul. Garncarska 26
  • od godz. 08:30 – ul. Żwirki i Wigury – od sklepu spożywczego do Brzezinki

15 stycznia 2019 r. – WTOREK

  • od godz. 08:30 – ul. Rodzinna i Przyjaźni
  • od godz. 08:30 – ul. Wolfa
  • od godz. 08:30 – ul. Żwirki i Wigury od ul. Krakowskiej i ul. Fabryczna

16 stycznia 2019 r. – ŚRODA

  • od godz. 08:30 – ul. Żwirki i Wigury od sklepu spożywczego do ul. Głowackiego
  • od godz. 08:30 – ul. Żwirki i Wigury, blok 71 (1 – 40)

17 stycznia 2019 r. – CZWARTEK

  • od godz. 08:30 – ul. Żwirki i Wigury, blok 77 (1 – 34)
  • od godz. 10:15 – ul. Żwirki i Wigury 73

18 stycznia 2019 r. – PIĄTEK

  • od godz. 08:30 – ul. Starowiejska 5 i 6 oraz ul. Pachla 9
  • od godz. 08:30 – ul. Wyzwolenia 1 – 26a

21 stycznia 2019 r. – PONIEDZIAŁEK

  • od godz. 08:30 – ul. Szewska
  • od godz. 08:30 – ul. Floriańska 6 oraz ul. Pachla 2 i 6
  • od godz. 10:15 – ul. Konstytucji 3 Maja od końca do nr 79 /obie strony/ oraz ul. Powstańców Warszawy

22 stycznia 2019 r. – WTOREK

  • od godz. 08:30 – ul. Olszyny – bloki: 27 i 39
  • od godz. 08:30 – ul. Konstytucji 3 Maja 37 do 71 /obie strony/ oraz ul. Tęczowa, Cicha, Kołłątaja i Witosa
  • od godz. 10:15 – ul. Starowiejska 8, 10, 11 i 13

23 stycznia 2019 r. – ŚRODA

  • od godz. 08:30 – ul. Sikorskiego
  • od godz. 10:15 – ul. Rynek od księgarni, Krakowska 71 i Legionów
  • od godz. 15:00 – ul. Rynek 20

24 stycznia 2019 r. – CZWARTEK

  • od godz. 08:30 – ul. Olszyny – bloki: 19 i 21
  • od godz. 08:30 – ul. Żwirki i Wigury /od skrzyżowania z ul. Głowackiego – obie strony do garaży oraz domy za garażami/
  • od godz. 10:15 – ul. Żwirki i Wigury od sklepu do torów

25 stycznia 2019 r. – PIĄTEK

  • od godz. 08:30 – ul. Plac Mickiewicza 3 i blok nr 2
  • od godz. 08:30 – ul. Olszyny domy prywatne, ul. Daszyńskiego i Pachla
  • od godz. 10:15 – ul. Zegadłowicza i Norwida

26 stycznia 2019 r. – SOBOTA

  • od godz. 08:30 – ul. 27 Stycznia – bloki: 12 i 14
  • od godz. 10:15 – ul. Krakowska 142
  • od godz. 11:30 – ul. Biała Droga, Przemysłowa, Batorego od ronda do ul. Krakowskiej oraz blok nr 9 (szkoła)

28 stycznia 2019 r. – PONIEDZIAŁEK

  • od godz. 08:30 – ul. Olszyny – bloki: 25 i 37

29 stycznia 2019 r. – WTOREK

  • od godz. 14:00 – ul. Krakowska 87 do ul. Żwirki i Wigury

 

  • parafia św. Stanisława:

 

Poniedziałek 31.12.2018 r. – od godz. 9.00

Ul. Metalowców 3,15 i 16

Ul. Włókniarzy 8

Środa 2.01.2019 r. – od godz. 15.00

ul. Metalowców 1 (od 15.30) i 10

ul. Włókniarzy 2 (II cz.) i 22

ul. Lenartowicza 66 (II cz.)

Czwartek 3.01.2019 r. – od 15.00

ul. Lenartowicza 52 (od 15,30) i 66 (I cz.)

ul. Starowiejska 20

Sobota 5.01.2019 r. – od godz. 9.00

ul. Lenartowicza 10, 12, 58 i 64

ul. Metalowców 14 i 18

Niedziela 6.01.2019 r.

ul. Lenartowicza 54

ul. Metalowców 4

 

źródło: parafia św. Macieja, parafia św. Stanisława

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: