Paź 14 2018

Kandydaci do Sejmiku Województwa Małopolskiego – okręg nr 4 – powiat wadowicki

Listy kandydatów

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 OLIWA Rozalia 62 Krzywaczka
2 ORAWIEC Mieszko Jan 34 Kraków
3 MENTEL Tadeusz Bogusław 56 Jordanów
4 BARAN Magdalena Maria 19 Zawada
5 ROKOSZ Mieszko Andrzej 56 Kraków

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BARNAŚ Stanisław 56 Nowy Targ
2 BOBOWSKA Joanna Grażyna 51 Krzywaczka
3 MOTYKA Miłosz Maksymilian 26 Tokarnia
4 KLIMOWSKA-BOBULA Edyta Katarzyna 47 Leśnica
5 SZYDŁOWSKI Franciszek 76 Wysoka
6 PIECZONKA Paweł Jan 66 Rabka-Zdrój
7 KALEMBA Urszula Maria 46 Białka
8 SKAŁUBA Elżbieta Anna 38 Ostrowsko
9 DZIWISZ Barbara Stanisława 54 Raba Wyżna

Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 PATER Stanisław 75 Kraków
2 OPOCZKA Adam Józef 55 Sosnowice
3 OCHNIAK-DUDEK Klementyna Barbara 44 Kraków
4 LESZCZYŃSKA Katarzyna Paulina 29 Łazy
5 CZUBERNAT Sebastian Andrzej 26 Leńcze

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BISZTYGA Stanisław 67 Myślenice
2 HABER Marek Mikołaj 59 Sucha Beskidzka
3 KOT Jakub 28 Zakopane
4 DĄBKIEWICZ Marcin 32 Kraków
5 WACHAŁOWICZ-KIERSZTYN Maria Dominika 44 Rabka-Zdrój
6 GOLCZYK Maria Teresa 66 Myślenice
7 WIERCIOCH Ewelina Maria 39 Zakopane
8 GUZDEK Elżbieta 37 Zawadka
9 KOŹBIAŁ Maciej Józef 53 Wadowice

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 NADARKIEWICZ Edward Jan 76 Zakopane
2 RAUCH Jan Zbigniew 65 Wadowice
3 KLEMENSIEWICZ Jan 56 Myślenice
4 ZIELIŃSKA Dorota Barbara 38 Wieprz
5 GĄSIENICA-DANIEL Stanisław 75 Zakopane
6 MAJKA Krystyna Aniela 76 Myślenice
7 SZAFRAŃSKA Janina Bożena 62 Andrychów
8 JAGLARZ Katarzyna Dorota 61 Wadowice
9 LEWANDOWSKI Andrzej Jan 62 Wadowice

Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 ŁAŚ Maria Bogusława 41 Gronków
2 GALENT Marcin 46 Kraków
3 IVCHENKO Olesia 28 Kraków
4 KOWALÓWKA Michał Grzegorz 32 Kraków
5 KRAUZOWICZ-TARCZOŃ Joanna Magdalena 38 Nowy Targ

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 ADAMCZAK Tadeusz Jan 63 Kraków
2 BASTER Łukasz Krzysztof 35 Baranówka
3 TOMASZCZUK Mateusz Krzysztof 25 Kraków
4 ZIELIŃSKA Beata Elżbieta 33 Tarnów
5 ARMATYS Dominika Anna 40 Lisia Góra

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MOMOT Józef 66 Tłuczań
2 CHOWANIAK Tadeusz 62 Zawoja
3 MACIEJOWSKA Kinga Katarzyna 46 Sucha Beskidzka
4 PASIOWIEC Edward 37 Skomielna Czarna
5 KOZAK Joanna Katarzyna 35 Poręba
6 BUKSA Helena Janina 68 Szflary
7 FRÓG Maria 64 Spytkowice
8 SIWIEC-CIELEBON Michał Stanisław 54 Wadowice
9 WITEK Tomasz Wojciech 34 Gronków

Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 CZOSNOWSKI Radosław Maria 54 Kraków
2 SKUPIEŃ Andrzej 25 Biały Dunajec
3 DŁUGA Michał 25 Czarny Dunajec
4 SPISAK Halina 72 Radocza
5 URBAŃSKA Anna Katarzyna 39 Grzechynia
6 NITKA Anna Maria 19 Czarny Dunajec
7 LEŚNIK-BARGLIK Angelika Małgorzata 32 Kościelisko
8 PAWLIKOWSKI Roman Paweł 44 Skomielna Biała
9 PAŁKA Dawid Łukasz 25 Stróża

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KACZYŃSKI Filip Roman 30 Wadowice
2 WIERZBA Marek 54 Skawa
3 PICZURA Jan 61 Witów
4 STUGLIK Rafał 52 Wieprz
5 SZAFRANIEC-RUTKIEWICZ Anna Maria 37 Głogoczów
6 ŚWIERKOSZ Grażyna 60 Lachowice
7 KOŚCIELNIAK Ewa 30 Rabka-Zdrój
8 KAWA Danuta 52 Palcza
9 BYLICA Robert Stanisław 38 Jasienica

Lista nr 11 – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KRÓL Jan Kazimierz 30 Zakopane
2 KAPŁON Leszek 56 Rudnik
3 MATONOG Marzena Maria 35 Zubrzyca Górna
4 FRĄCZEK Mirosław 46 Bęczarka
5 KAMIŃSKA Magdalena Anna 50 Modlnica
6 HANULA Piotr 38 Ochotnica Górna
7 WÓJCIK Edyta Sylwia 27 Biskupice

Lista nr 12 – KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNA MAŁOPOLSKA”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 JACHYMIAK Maciej 51 Nowy Targ
2 HUTNICZAK Antoni 56 Targanice
3 CHOWANIEC Robert 51 Poronin
4 OLEKSY Joanna Marzena 38 Szczawnica
5 HOŁDA Zofia 66 Maków Podhalański
6 MITANA Magdalena Anna 34 Trzemeśnia
7 RZONCA Monika Elżbieta 41 Rabka-Zdrój
8 STACHOWSKI Andrzej Czesław 70 Zakopane
9 JANOSZ Jacek Adam 47 Wadowice

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 CHMIEL Dariusz Bogdan 53 Wadowice
2 SCHAEFFER Ryszard Stanisław 69 Nowy Targ
3 GÓRSKI Konrad Janusz 55 Rabka Zdrój
4 SYREK-ZUZEK Elżbieta Izabela 47 Myślenice
5 GUMULIŃSKI Krzysztof Edward 56 Rabka-Zdrój
6 PITALA Anna Wioleta 33 Kraków
7 JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta 42 Kraków

 

źródło: pkw.gov.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: