Paź 14 2018

Kandydaci do Rady Powiatu w Wadowicach – okręg nr 1 – gmina Andrychów

Listy kandydatów

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SABAT Tadeusz Tomasz 67 Sułkowice
2 KOCEMBA Jolanta 50 Wieprz
3 GÓRA Halina 57 Zagórnik
4 MACIEJCZYK Monika 27 Inwałd
5 KORLACKA Anna Renata 27 Brzezinka
6 WOJTAL Stanisław 62 Andrychów
7 PISKORZ Józef 69 Wieprz
8 KUREK Stanisław 62 Andrychów

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WESTWALEWICZ Bartłomiej Jerzy 40 Wieprz
2 LACHENDRO Łukasz Grzegorz 36 ANDRYCHÓW
3 WIKTOR Magdalena 35 Wadowice
4 OKRZOS Barbara Elżbieta 42 Rzyki
5 SŁANEK Michał 21 Andrychów
6 ZABOROWSKI Wojciech 52 Roczyny
7 PISZCZEK Anna Marta 46 Andrychów

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PENKALA Franciszek Arkadiusz 50 Andrychów
2 KUBIK Adam Józef 65 Rzyki
3 SZYPUŁA Ewelina 32 Targanice
4 SMOLEC Beata Maria 48 Sułkowice
5 PTAK Piotr Janusz 63 Andrychów
6 DUBANOWICZ Małgorzata Teresa 52 Andrychów
7 KOŁODZIEJCZYK Marzena Anna 48 Inwałd
8 NOWAK Mirosław Jan 60 Andrychów
9 WIKTOR Sławomir Franciszek 43 Andrychów

Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MAŁECKI Marcin 35 Andrychów
2 CHODNIK Leszek Zdzisław 49 Andrychów
3 KOCZUR Anna Weronika 32 Zagórnik
4 OBOZA Szymon Antoni 24 Sułkowice
5 PRZYSTAŁ Anna Maria 45 Andrychów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JAKUBOWSKI Stefan Jan 85 Andrychów
2 MATEJKO Andrzej Tadeusz 39 Andrychów
3 GANCARCZYK Marta 33 Wieprz
4 MIZERA Wiktoria 20 Andrychów
5 MIKLUSZKA Dominika 24 Roczyny
6 MĄCZKA Artur Krzysztof 43 Roczyny
7 ŚLUSARCZYK Iwona Anna 44 Wieprz

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNA MAŁOPOLSKA”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOJEWODZIC Czesława 65 Targanice
2 POLAK Wojciech 44 Sułkowice
3 DROŻDŻ Marek Zdzisław 66 Andrychów
4 WRONA Marek 57 Inwałd
5 STUGLIK Jacek 38 Andrychów
6 HUTNICZAK Stanisław 65 Targanice
7 BURY Aleksandra 52 Roczyny
8 KOSEK Jolanta Małgorzata 61 Andrychów

 

źródło: pkw.gov.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: