Category: Hyde Park

Paź 14 2018

Kandydaci do Sejmiku Województwa Małopolskiego – okręg nr 4 – powiat wadowicki

Wybory samorządowe - Andrychów 2018

Listy kandydatów Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego 1 OLIWA Rozalia 62 Krzywaczka 2 ORAWIEC Mieszko Jan 34 Kraków 3 MENTEL Tadeusz Bogusław 56 Jordanów 4 BARAN Magdalena Maria 19 Zawada 5 ROKOSZ Mieszko Andrzej 56 Kraków Lista nr 2 …

Kontynuuj czytanie

Paź 14 2018

Kandydaci do Rady Powiatu w Wadowicach – okręg nr 1 – gmina Andrychów

Wybory samorządowe - Andrychów 2018

Listy kandydatów Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania 1 SABAT Tadeusz Tomasz 67 Sułkowice 2 KOCEMBA Jolanta 50 Wieprz 3 GÓRA Halina 57 Zagórnik 4 MACIEJCZYK Monika 27 Inwałd 5 KORLACKA Anna Renata 27 Brzezinka 6 WOJTAL Stanisław 62 Andrychów 7 PISKORZ Józef …

Kontynuuj czytanie

Paź 14 2018

Kandydaci do Rady Miejskiej w Andrychowie – okręg nr 4

Wybory samorządowe - Andrychów 2018

Listy kandydatów Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania 1 MIKOŁAJEK Wiesław 50 Sułkowice 2 GUZDEK Jakub 20 Rzyki 3 BIZOŃ Lucyna Grażyna 57 Sułkowice 4 BORGOSZ Kazimiera 54 Sułkowice 5 RADWAN Józef Kazimierz 48 Targanice 6 BŁASZCZAK Zuzanna Agnieszka 35 Inwałd 7 RUSINEK …

Kontynuuj czytanie

Paź 14 2018

Kandydaci do Rady Miejskiej w Andrychowie – okręg nr 3

Wybory samorządowe - Andrychów 2018

Listy kandydatów Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania 1 MIGDAŁEK Wiesław Stefan 53 Brzezinka 2 KAPELA Józefa 67 Sułkowice 3 WĘGRZYNEK Stanisław 51 Brzezinka 4 POWROŹNIK Andrzej Wacław 51 Targanice 5 POLAK Iwona Maria 55 Targanice 6 RYBKA Przemysław Artur 25 Andrychów 7 …

Kontynuuj czytanie

Paź 14 2018

Kandydaci do Rady Miejskiej w Andrychowie – okręg nr 2

Wybory samorządowe - Andrychów 2018

Listy kandydatów Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania 1 KUBIEŃ Krzysztof 58 Andrychów 2 NOWAK Sławomir Piotr 48 Andrychów 3 FLUDER Katarzyna 44 Andrychów 4 MALARZ Zofia 67 Andrychów 5 WOŁYŃSKI Zbigniew Andrzej 66 Andrychów 6 STYSŁO Danuta 58 Andrychów 7 OLAJOSSY Jerzy …

Kontynuuj czytanie

Paź 14 2018

Kandydaci do Rady Miejskiej w Andrychowie – okręg nr 1

Wybory samorządowe - Andrychów 2018

Listy kandydatów Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania 1 BIŁKO Tadeusz 72 Andrychów 2 STUDNIARZ Alicja 55 Andrychów 3 NIEMCZYK Seweryn Ireneusz 22 Andrychów 4 BUDZOWSKI Wiesław Andrzej 70 Andrychów 5 MAZGAJ Grażyna 63 Andrychów 6 JASIAK Bartłomiej Łukasz 37 Andrychów 7 WESOŁOWSKA …

Kontynuuj czytanie

%d bloggers like this: